Chata Tatranka, ubytovanie vo Vysokých Tatrách
Je umiestnená v krásnom prostredí Vysokých Tatier, v chatovej oblasti Štôla. Je to ideálne ubytovanie pre tých, ktorí chcú zmeniť každodenný rušný život za oddych v kľudnom horskom prostredí blízko lesa. Nachádza sa asi 12 km od Štrbského Plesa aj Smokovca a 18 km od Popradu.
Dovolenka vo Výsokých Tatrách Rent a Stola cottage for your holiday

Chata Tatranka je nadštandardne vybavená. Nájdete v nej okrem iného štyri izby (2,2,3,1-postelové) + možnosť jednej prístelky, veľkú halu s krbom, TV prímacom a satelitom i rádio-magnetofónom, ďalej sa v chate nachádza 2 x WC, kúpeľňa a veľmi dobre vybavená kuchyňa (chladnička, mraznička, plynový sporák s rúrou, mikrovlná rúra, hriankovač, kávovar, rýchlovarná kanvica) a pri kuchyni je i komora (špajza).

Chata Tatranka je vykurovaná plynom a teplá voda je k dispozícii 24 hodín denne. Pri chate je v lete možnosť posedenia vonku či opekania, je tam ohnisko so sedením (k dispozícii taktiež altán a kozubom). Parkovať sa dá priamo pri chate, kde je i závora, ktorá sa dá na noc zamknúť.

Chata je osem-miestna + jedna prístelka (maximum je však deväť osôb vrátane detí) a prenajíma sa iba komplet celá chata, bez ohľadu na to, koľko ľudí je v nej ubytovaných. Odchod i príchod je v sobotu, odchod je do desiatej hodiny ráno a príchod nových hostí je po 14 hod popoludní.
Mimo sezóny sa dá chata prenajať i na víkend. Sezóna je od konca decembra do polovice apríla a v lete od polovice júna do polovice septembra. Na chatu je možné prísť i s čistotným psom, avšak platí sa poplatok od 15 Eur.
Zahrada a altan Altan a krb
Iba desať minút (pešo) od chaty sú potraviny, ktoré sú otvorené aj v nedeľu. Autobusy chodia pomerne často na Štrbské Pleso i do Popradu. Ceny sú od 5.60 do 7.78 Eur /osoba/noc, keď si chatu na týždeň prenajme 9 osôb (max.)
Ak máte záujem Emailujte nám.
Chladnicka Sporak Mikrovlnka Kavovar TV so satelitom Parkovisko

Najbližšie letiská :
Poprad (kód TAT) 15 minút autom
Košice 1 1\2 hodiny letisko autom, autobusom


 Web Design DJS

Spät

free hit counter
Free Hit Counter